Sari la conținut
funcțiuneNeplătitor TVAInactiv fiscal (ANAF)3 ani pe piață

108TECH S.R.L.

CUI 47718261J2023000164316

CRIȘENI, Sat Crișeni, Comuna Crișeni, Sălaj

În 2024: cifra de afaceri 2.360 lei, pierdere netă 1.460 lei.

Despre 108TECH S.R.L.

108TECH S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 28 februarie 2023 cu numărul J2023000164316 și codul unic de înregistrare (CUI) 47718261, cu sediul în Crișeni, județul Sălaj. Activitatea principală este „Activități ale holding-urilor” (cod CAEN 6421). Firma are 3 ani de la înființare. În 2024, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 2.360 lei, o pierdere netă de 1.460 lei. Nu este înregistrată în scopuri de TVA; ANAF o figurează ca contribuabil inactiv.

Date de identificare

CUI
47718261
Nr. Registrul Comerțului
J2023000164316
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
28 februarie 2023
EUID
ROONRC.J2023000164316
Cod poștal
457105

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Da

din 26.08.2026

Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
26.09.2026

Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Sălaj

Date financiare 2024

Cifra de afaceri
2.360 lei
Pierdere netă
1.460 lei
Angajați (medie)
—
Capitaluri proprii
6.466 lei
Datorii
2.379 lei
Active totale
8.845 lei
Marjă netă
-61,9%
Risc mediu

Indicator de risc de insolvență: Declarată inactivă fiscal de ANAF; pierdere în 2024. Calcul orientativ din bilanțul 2024, nu o evaluare de credit.

Indicator (lei)2024
Cifra de afaceri netă2.360
Venituri totale2.360
Cheltuieli totale3.820
Profit / pierdere brută-1.460
Profit / pierdere netă-1.460
Active circulante8.845
casa și conturi la bănci8.845
Datorii2.379
Capitaluri proprii6.466

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Locul 1 din 1 în județul Sălaj și locul 269 din 276 în România după cifra de afaceri (2024), între firmele cu activitatea principală 6421 – Activități ale holding-urilor.

Firme similare din județul Sălaj

Dosare în instanță

Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.

Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 16.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 6421 – Activități ale holding-urilor

  • 6421 Activități ale holding-urilor
  • 6422 Activități ale canalelor de finanțare
  • 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea

Întrebări frecvente despre 108TECH S.R.L.

Care este CUI-ul firmei 108TECH S.R.L.?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei 108TECH S.R.L. este 47718261. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2023000164316, iar codul EUID este ROONRC.J2023000164316.

Unde are sediul 108TECH S.R.L.?

Sediul social al firmei 108TECH S.R.L. este în CRIȘENI, Sat Crișeni, Comuna Crișeni, Sălaj, județul Sălaj, cod poștal 457105, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are 108TECH S.R.L.?

Activitatea principală a firmei 108TECH S.R.L. este „Activități ale holding-urilor”, cod CAEN 6421. În Registrul Comerțului are autorizate în total 3 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată 108TECH S.R.L.?

108TECH S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 28 februarie 2023, deci are 3 ani de activitate.

Cum pot contacta firma 108TECH S.R.L.?

Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0746 *** 794). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.

Ce cifră de afaceri are 108TECH S.R.L.?

În 2024, 108TECH S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 2.360 lei și o pierdere netă de 1.460 lei, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este 108TECH S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu. Potrivit ANAF, 108TECH S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.

Explorează