1001 DE CIFRE SRL
CIURCHI, bl. F1, sc. B, et. 3, ap. 2, Municipiul Iași, Iași
În 2025: cifra de afaceri 97 mii lei, profit net 25 mii lei, 1 angajați.
Despre 1001 DE CIFRE SRL
1001 DE CIFRE SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 28 iulie 2014 cu numărul J22/1178/2014 și codul unic de înregistrare (CUI) 33424371, cu sediul în Iași, județul Iași. Activitatea principală este „Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal” (cod CAEN 6920). Firma are 12 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 97 mii lei (+668% față de 2024), un profit net de 25 mii lei și 1 angajat (număr mediu). Între 2020 și 2025, cifra de afaceri a scăzut (de la 221 mii lei la 97 mii lei). Nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Date de identificare
- CUI
- 33424371
- Nr. Registrul Comerțului
- J22/1178/2014
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 28 iulie 2014
- EUID
- ROONRC.J22/1178/2014
- Cod poștal
- —
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Nu
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 26.09.2026
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 97 mii lei
- Profit net
- 25 mii lei
- Angajați (medie)
- 1
- Capitaluri proprii
- 15 mii lei
- Datorii
- 159 mii lei
- Active totale
- 174 mii lei
- Marjă netă
- 25,3%
- Cifră / angajat
- 97 mii lei
+668% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Datorii de 91% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 105 mii | 144 mii | 151 mii | 220 mii | 221 mii | 237 mii | 76 mii | 13 mii | 97 mii |
| Venituri totale | 105 mii | 144 mii | 151 mii | 224 mii | 248 mii | 264 mii | 103 mii | 13 mii | 97 mii |
| Cheltuieli totale | 19 mii | 66 mii | 70 mii | 88 mii | 113 mii | 137 mii | 96 mii | 74 mii | 71 mii |
| Profit / pierdere brută | 86 mii | 78 mii | 81 mii | 136 mii | 136 mii | 127 mii | 7.162 | -61 mii | 25 mii |
| Profit / pierdere netă | 83 mii | 76 mii | 79 mii | 135 mii | 133 mii | 125 mii | 6.732 | -61 mii | 25 mii |
| Număr mediu de angajați | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 |
| Active imobilizate | 242 | 33 mii | 20 mii | 8.140 | 5.541 | 2.775 | 0 | — | 516 |
| Active circulante | 84 mii | 127 mii | 190 mii | 318 mii | 272 mii | 273 mii | 208 mii | 149 mii | 173 mii |
| din care stocuri | — | — | — | — | — | 2.976 | 2.976 | 2.976 | 2.976 |
| creanțe | 20 mii | 23 mii | 19 mii | 34 mii | 148 mii | 262 mii | 166 mii | 123 mii | 169 mii |
| casa și conturi la bănci | 64 mii | 104 mii | 171 mii | 284 mii | 124 mii | 7.355 | 39 mii | 22 mii | 692 |
| Cheltuieli în avans | 25 | 1.897 | — | 1.696 | 2.608 | 992 | 992 | 992 | 992 |
| Datorii | 1.088 | 32 mii | 24 mii | 29 mii | 147 mii | 151 mii | 157 mii | 159 mii | 159 mii |
| Capitaluri proprii | 84 mii | 130 mii | 186 mii | 299 mii | 134 mii | 125 mii | 52 mii | -9.242 | 15 mii |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 335 din 425 în județul Iași și locul 9.709 din 12.435 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 6920 – Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal.
Firme similare din județul Iași
- ABA ACCOUNTING EXPERTISE SRL · Iași101 mii lei · 0 ang.
- EXPERT CONT PB S.R.L. · Iași100 mii lei · 0 ang.
- SERV-AUDIT-CONT SRL · Iași98 mii lei · 1 ang.
- EXPERT-AUDIT SA · Iași98 mii lei · 1 ang.
- CONT FLOR EXPERT SRL · Iași98 mii lei · 0 ang.
- BRIM CONT-EXPERT S.R.L. · Iași94 mii lei · 1 ang.
- GTI COMPANY SRL · Iași94 mii lei · 1 ang.
- CONTA SMART EXPERT S.R.L. · Iași93 mii lei · 1 ang.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 6920 – Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal
- 5829 Activități de editare a altor produse software
- 6201 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
- 6202 Activități de consultanță în tehnologia informației
- 6209 Alte activități de servicii privind tehnologia informației
- 6311 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
- 6420 Activități ale holdingurilor
- 6619 Activități auxiliare intermedierilor financiare, exclusiv activități de asigurari și fonduri de pensii
- 6621 Activități de evaluare a riscului de asigurare și a pagubelor
- 6810 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
- 6820 Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
- 6920 Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal
- 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management
- 7320 Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice
- 7490 Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.
- 7830 Servicii de furnizare și management a forței de muncă
- 8211 Activități combinate de secretariat
- 8219 Activități de fotocopiere, de pregătire a documentelor și alte activități specializate de secretariat
- 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.
- 8559 Alte forme de învățământ n.c.a.
Întrebări frecvente despre 1001 DE CIFRE SRL
Care este CUI-ul firmei 1001 DE CIFRE SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei 1001 DE CIFRE SRL este 33424371. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J22/1178/2014, iar codul EUID este ROONRC.J22/1178/2014.
Unde are sediul 1001 DE CIFRE SRL?
Sediul social al firmei 1001 DE CIFRE SRL este în CIURCHI, bl. F1, sc. B, et. 3, ap. 2, Municipiul Iași, Iași, județul Iași, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are 1001 DE CIFRE SRL?
Activitatea principală a firmei 1001 DE CIFRE SRL este „Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal”, cod CAEN 6920. În Registrul Comerțului are autorizate în total 19 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată 1001 DE CIFRE SRL?
1001 DE CIFRE SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 28 iulie 2014, deci are 12 ani de activitate.
Cum pot contacta firma 1001 DE CIFRE SRL?
Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0752 *** 925). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.
Ce cifră de afaceri are 1001 DE CIFRE SRL?
În 2025, 1001 DE CIFRE SRL a raportat o cifră de afaceri de 97 mii lei și un profit net de 25 mii lei, cu 1 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este 1001 DE CIFRE SRL plătitoare de TVA?
Nu. Potrivit ANAF, 1001 DE CIFRE SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.